Posted by on lis 21, 2011 in Proste porady dla copywriterów | 3 Komentarze

Myślę, że jest wielu początkujących copywriterów, którzy wiedzą jak pisać sprzedające teksty, ale mają problemy z pozyskaniem pierwszych zleceń. Po drugiej stronie frontu są sklepy internetowe, aukcje allegro czy nawet strony firmowe, które mają tak odstraszające i tępe sprzedażowo teksty, że aż boli fakt, iż obie grupy nie wiedzą jak się połączyć. Byłoby świetnie. Copywriter by zarabiał i robił to, co kocha, przedsiębiorca miałby większą sprzedaż.

Ze strony sprzedawcy jest pewien problem – niewielu właścicieli biznesów wie jak człowiek od sprzedaży tekstem się nazywa, nie wie gdzie go szukać i dodatkowo jak już znajdzie nie wie czy to TEN właściwy.

Dlatego mój prosty, działający cuda sposób będzie ratunkiem dla naszej gospodarki. Może nawet uratujemy kraj przed kryzysem.
Jeżeli chcesz mieć zlecenia a nie masz jeszcze kontaktów i doświadczenia, zacznij wyszukiwać sklepy internetowe, popraw ich kilka tekstów, tak, żeby sprzedawały samemu właścicielowi firmy, wyślij je za darmo i czekaj na reakcję. To samo możesz zrobić na Allegro. Dodatkowo możesz zaoferować kilka podpowiedzi odnośnie pomysłów marketingowych.

Jest bardziej niż pewne, że część z tych osób napiszę Ci coś na zasadzie po co się wtrącasz, ale duża część zapyta o wycenę Twojej pracy.
Nie czekaj aż do Ciebie zadzwonią, napisz do niech dając w prezencie już gotowe, LEPIEJ SPRZEDAJĄCE teksty.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0 (from 0 votes)
Jak początkujący copywriter może znaleźć dobrze płatne zlecenia, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Słowa kluczowe przypisane do tego wpisu przez algorytm seo

  • copywriter zlecenia
  • zlecenia dla copywriterów
  • copywriting zlecenia